نورپردازی
 

طراحی و اجرای نورپردازی مولتی کالر

تیم وستانور با طراحی، شبیه سازی و اجرای پروژه‌های نورپردازی داخلی و خارجی تک‌رنگ و مولتی کالر در زمینه‌های نما، استخر، پل، زیرگذر و … روشنایی بخش مکان‌های مختلف است. 

اطلاعات جمع‌آوری شده از قسمت تحقیق و توسعه در اختیار طراحان مجموعه قرار گرفته و طرح‌ها پس از بررسی و تحلیل به واحد تولید منتقل می‌شوند.

وستانور خدمات خود را به شهرداری‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات، فروشگه‌ها، منازل و … ارائه می‌دهد. 

 
پرژکتور تبدیلی
 

تبدیل پرژکتورهای لامپی به ال ای دی

تبدیل پرژکتورهای لامپی قدیمی به پرژکتورهای ال ای دی با کاهش 50 تا 70 درصد مصرف انرژی

 
کنترلر مولتی کالر
 

تابلوکنترلرهای مولتی کالر هوشمند

طراحی و تولید انواع تابلوبرق‌های کنترلردار جهت پیاده‌سازی پروژه‌های نورپردازی رنگی با استفاده از تجهیزات هوشمند وستانور به منظور کاهش مصرف انرژی و بهینه‌سازی

 
قالب سازی
 

مدلسازی و قالب‌سازی انواع قطعات آلومینیومی

تونایی طراحی قطعات مورد نیاز در صنعت روشنایی و نمونه‌سازی‌های قبل از ریخته‌گری نهایی و مدل‌های چوبی، جهت بررسی شرایط قطعات قبل از ساخت قالب‌های ریخته‌گری و دایکاست، از دستاوردهای این مجموعه است.

 
پایه های چراغ پارکی
 

تولید پایه‌های فلزی چراغ‌های پارکی

طراحی و ساخت کامل پایه‌های چراغ‌های روشنایی پارکی در ارتفاع مختلف به همراه پوشش‌دهی رنگ الکترواستاتیک استاندارد و مقاوم در برابر باران از موارد تولید شده در این مجموعه است.

 
تولید و مونتاژ بردهای الکترونیکی
 

تولید و مونتاژ بردهای الکترونیکی

دینابرد زیرمجموعه گروه صنعتی مبتکران نوین پرتو، خطوط تولید و مونتاژ اتوماتیک فیبر مدارچاپی اختصاصی دارد. این مجموعه جهت پشتیبانی از مجموعه وستانور راه‌اندازی شد تا با توان جذب حرارت بالای فیبرها و کاهش هزینه‌های تولید، باعث افزایش عمر مفید محصولات این مجموعه شود.